HOVEDLAGET Navn Mobil E-post
Leder Bjørn Tore Grutle 970 60 056 btor-g@online.no
Nestleder / aktiv idrett Aasmund Gardseth 959 86 814 aasmund.gardseth@gmail.com
Økonomi Trond Egil Kvisten 909 79 242 tkvisten@gmail.com
Barne- og breddeidrett Rita Harsjøen 990 05 321 rita.harsjoen@gmail.com
Anlegg Ola Holann 917 55 405 olaholann@bbnett.no
Daglig leder Gro Røsten Oldertrøen 918 70 493 post@tynsetidrett.no




INFORMASJONSUTVALG Navn Mobil E-post
Daglig leder Gro Røsten Oldertrøen 918 70 493 post@tynsetidrett.no
Web-ansvarlig Bjørn Brandsnes 908 46 123 brandsnes@online.no
TIF-profilering Egil Vangen 419 33 131 e.vangen@online.no




TYNSET FRISKLIV Navn Mobil E-post
Leder Inga-Lill Rønning
inga-lill.ronning@tynset.kommune.no
Medlem Astrid Hagen 959 86 810 aha@duett.no
Medlem Nils Helge Kirkbakk 416 13 812 nils.helge.kirkbakk@gmail.com
Medlem Henning Røe 480 46 505 henniroe@gmail.com
Medlem Ingrid Brændvang 954 55 442 ib@duett.no
Senterleder Lisbeth Bakken Løvlien 936 46 332 friskliv@tynsetidrett.no




SKISTUE UTVALGET Navn Mobil E-post
Leder Guri Storhaug 905 39 844 guristorhaug@hotmail.com
Medlem Kjell Bjarne Mikkelsen 907 68 931 kjellbjarnemikkelsen@gmail.com
Medlem Silje Kvalvik Eidsvåg 481 13 804 siljekeidsvåg@gmail.com
Medlem Bjørn Moen 901 15 810 moenbjorn@gmail.com




HANDICAP UTVALGET Navn Mobil E-post
Leder/Kasserer Grete Sundberg Sivertsen 913 58 046 grete.sivertsen@gmail.com
Medlem Hege Veiby 402 25 623 hege.veiby@fjellnett.no
Medlem Kari Mette W. Gjerdalen 934 06 478 ergjerd@online.no




ANLEGG Navn Mobil E-post
Styreleder Ola Holann 917 55 405 olaholann@bbnett.no  
Daglig leder Gro Røsten Oldertrøen 918 70 493 post@tynsetidrett.no
Vaktmester Per Arne Telneset 918 25 439 vaktmester@tynsetidrett.no
Vaktmester Ove Horten 996 47 711 vaktmester@tynsetidrett.no
Renholder Siri Hogstad 450 22 127 siri.hogstad@hotmail.com
Kontoret Tynset Friskliv Lisbeth Bakken Løvlien 62 78 10 00 friskliv@tynsetidrett.no




FOTBALL Navn Mobil E-post
Leder Bent Kvisle 90934774 bent.kvisle@tynset.kommune.no
Adm.utvalgsleder Gosia Kveberg 99525886 gosia.kveberg@tynset.kommune.no
Økonomiutvalgsleder Rune Negård 91180082 rune.negaard@revisorkonsult.no
Sportslig leder Knut Norman Mælen 95907002 maelen@fjellnett.no
Anleggsleder Ola Sverre Moen 90972871 post@mose.no




HÅNDBALL Navn Mobil E-post
Leder Jostein Sivertsen 402 49 499 handball@tynsetidrett.no
Nestleder Monica Bjerknes 992 42 598 monicx@online.no
Kasserer Åshild Lunsæter 915 64 833 alunseter@skbygg.no
Sekretær Hanne Løkken Sørli 909 86 585 tomassorli@gmail.com
Sportslig leder senior Hans Olaf Sandvold 920 97 557 hans.olav.sandvold@online.no
Sportslig leder yngres Berit Buttingsrud 472 54 257 sportslig.leder.handball@outlook.com
Arrangement Asgeir Røset 916 92 748 asgroset@bbnett.no




ORIENTERING Navn Mobil E-post
Leder Mari Gullbrekken Schjølberg 997 05 462 marigsch@yahoo.no
Nestleder Ingunn Vangen Lunåsmo 913 46 881 ivl@fjellnett.no
Kasserer Anne Mette Normann 913 25 786 amnormann@outlook.com
Sportslig leder Britt Vangen Sandvold 932 13 496 britt-sandvold@hotmail.com
Teknisk leder Knut Harald Smevold 959 86 806 knut.harald@smevold.com
Trim ansvarlig Sigrid Kalbækken 984 24 352 kalhol@online.no




SKI Navn Mobil E-post
Leder Geir Schjølberg 418 53 814 gschjolberg@gmail.com
Nestleder Marte Kvittum Tangen 911 39 738 martekt@fjellnett.no
Kasserer Ingrid Nygjelten 4971 79 041 inygjelten@hotmail.com
Aktives representant Anna Vangen Lunåsmo 950 39 993 anna.lunaasmo@gmail.com
Sportslig leder - langrenn Elisabeth Espeland 917 58 058 elisabethespeland@hotmail.com
Sportslig leder - skiskyting Sissel Bolstad 482 34 871 sistor@fjellnett.no
Styremedlem Anne Gro Helgesen 988 29 436 aghelgesen@fjellnett.no




SKØYTER Navn Telefon E-post
Leder Oddbjørn Lund 920 43 541 oddbjorn.lund@hedmark.org
Nestleder


Kasserer Erlend Moen 922 46 248 erlend.moen@fjellnett.no
Sekretær Elisabeth Løkken 917 91 570 lokkenelisabeth@gmail.com
Styremedlem Arne Inge Næss 907 68 164 arneinge@start.no
Styremedlem Knut Joar Harsjøen 906 91 638 firma@brharsjoen.no




SVØMMING Navn Telefon E-post
Leder Kristen Bay 99626856 superbay@live.no
Nestleder Kenneth Lindberg 97690454 kenneth1lindberg@gmail.com
Kasserer Kristin Aasen 90824546 tifsvommegruppa@gmail.com
Sekretær Jostein Hauge 92459062 jostein.hauge72@gmail.com
Styremedlem Anne Skjøtskift 91194169 askjotsk@bbnett.no




GYM OG TURN Navn Telefon E-post
Leder Rune Brekken 974 00 380 rune.brekken@gmail.com
Sekretær Nina Fossen 415 70 683 nifoss_87@hotmail.com
Kasserer Hilde Hyttemoen 906 70 569 hildehytt@gmail.com
Styremedlem Mette Irene Lund 922 13 603 mettelund1972@gmail.com
Styremedlem Joanna Karolina Stefaniak 968 78 124 stefaniak2910@gmail.com




TIF TENNIS Navn Telefon E-post
Leder Per Ivar Myren 900 96 681 pivamyre@online.no
Kasserer Ola Undseth 406 39 826 ola.undseth@kpmg.no




TIF JUDO Navn Telefon E-post
Leder Hassan Mahdi 419 35 072 mahdih@online.no
Nestleder


Kasserer Hanne Aaen

Sekretær